Rekuperacja Nowy Dwór Mazowiecki

W ostatnim czasie podczas budowy domu coraz większy nacisk kładzie się na ekonomię oraz ekologię. Właśnie dlatego coraz więcej obiektów wyposażonych jest w rekuperację, czyli wentylację mechaniczną z odzyskiwaniem ciepła. Zaletą takiego rozwiązania są między innymi niższe rachunki za ogrzewanie oraz lepsze samopoczucie domowników. Dowiedz się więcej na temat rekuperacji oraz przekonaj, dlaczego warto skorzystać z naszych usług!

Rekuperacja Nowy Dwór Mazowiecki – na czym polega?

Rekuperacja to system, który polega na ponownym odzyskiwaniu ciepła znajdującego się we wnętrzu domu. Wysysa on ogrzane powietrze, oczyszcza je za pomocą specjalnych filtrów, a następnie ponownie oddaje do pomieszczenia. To wszystko odbywa się automatycznie i samoobsługowo, bez potrzeby otwierania okien. Główną zaletą rekuperacji jest więc stała wymiana zużytego powietrza, co przyczynia się do lepszego zdrowia i samopoczucia domowników. Powietrze jest pozbawione alergenów, kurzu, smogu i innych zanieczyszczeń – docenią to zwłaszcza alergicy. Rozwiązanie to sprawdza się przez cały rok, niezależnie od temperatury za oknem – zimą powietrze jest ogrzewane, natomiast latem chłodzone. W dodatku zmniejsza do minimum ryzyko pojawienia się grzybów i pleśni, które mają negatywny wpływ na konstrukcję budynku oraz jego mieszkańców. Jednak dla większości osób największą zaletą rekuperacji jest oszczędność – pozwala ona na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie domu nawet o 50%.

Rekuperacja Nowy Dwór Mazowiecki – zachęcamy do współpracy!

Rekuperacja to dobry sposób na zmniejszenie rachunków oraz podniesienie komfortu życia. Chciałbyś osobiście przekonać się o jej zaletach? Zapraszamy Cię do kontaktu! Zajmujemy się fachowym doradztwem oraz montażem systemów wentylacji i rekuperacji. Chętnie pomożemy Ci w wykonaniu niezbędnych obliczeń i wybraniu najlepszego rozwiązania, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze usługi są kompleksowe – obejmują także późniejsze serwisowanie systemu, dzięki czemu służy niezawodnie przez wiele lat.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:

Warszawa Bielany
Warszawa Żoliborz
Warszawa Bemowo
Warszawa Wola
Warszawa Śródmieście
Warszawa Ochota
Warszawa Centrum
Warszawa Włochy
Warszawa Mokotów
Warszawa Ursynów
Warszawa Wilanów
Warszawa Wawer
Rembertów
Wesoła
Warszawa Praga Południe
Warszawa Praga Północ
Warszawa Targówek
Warszawa Białołęka
Otwock
Piaseczno
Pruszków
Grodzisk Mazowiecki
Łomianki
Nowy Dwór Mazowiecki
Legionowo
Wołomin
Żyrardów
Marki
Ząbki

Zobacz również naszą ofertę na wentylację oraz pompy ciepła!