Serwis klimatyzacji Bielany

Klimatyzatory potrafią wydajnie i bezproblemowo pracować przez lata, a nawet dekady. Warunek jest jeden – muszą być regularnie serwisowane. Tylko w ten sposób można wykryć i wcześnie usunąć pojawiające się drobne usterki, zanim przysporzą poważniejszych problemów, a także zapewnić sobie przebywanie w czystym i świeżym powietrzu. Nie musisz już dalej szukać – jeśli potrzebujesz fachowego serwisu, to zapoznaj się z naszą ofertą.

Serwis klimatyzacji Bielany – jak często i dlaczego?

Klimatyzatory podczas pracy wymieniają ogromne ilości powietrza. W niektórych miejscach tych urządzeń panuje dość duża wilgotność, co automatycznie stwarza ryzyko rozwoju pleśni i grzybów. Dlatego właśnie regularne czyszczenie filtrów, przewodów powietrznych, skraplaczy i parowników jest takie ważne – nie tylko dla komfortu użytkowników, ale również dla ich zdrowia. Większość producentów zaleca co najmniej dwukrotne serwisowanie w ciągu roku – co można przełożyć na przegląd przed i po sezonie letnim, kiedy najczęściej korzystamy z dobrodziejstw tych urządzeń. Oczywiście są to standardowe zalecenia dla biur czy domów, jeśli natomiast korzystasz z klimatyzatora w miejscach, gdzie panują intensywne zapachy lub specyficzne warunki (np. duża wilgotność, ekstremalne temperatury), to rozsądne może być nawet skrócenie interwału pomiędzy przeglądami. Dzięki ścisłemu stosowaniu się do zaleceń producentów gwarantujemy wykonanie usługi na najwyższym poziomie i poprawną pracę klimatyzatora po naszej wizycie.

Serwis klimatyzacji Bielany – co obejmuje?

Co wchodzi w skład przeglądu klimatyzacji? Oprócz wspomnianego czyszczenia filtrów i pozostałych elementów mających kontakt z przepływającym powietrzem również dokładne oględziny wszystkich elementów urządzenia. Dzięki temu możliwe jest wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości i ich naprawa, zanim jeszcze przysporzą poważniejszych kłopotów. Dzięki temu możliwa jest bezproblemowa, wieloletnia eksploatacja klimatyzatorów i bezproblemowe korzystanie z gwarancji producenckiej w razie ewentualnych usterek. Jeśli więc chcesz właściwie zadbać o swoją klimatyzację, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Bielany