Serwis klimatyzacji Mokotów

Użytkowanie klimatyzacji może być całkowicie bezproblemowe i przyjemne – wystarczy dbać o jej regularne czyszczenie i serwisowanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy nie tylko profesjonalny serwis, ale również pilnujemy zalecanych interwałów i im przypominamy o nadchodzących przeglądach. Jak wygląda serwis klimatyzacji z SuperKlima i jak często się go wykonuje?

Serwis klimatyzacji Mokotów – z jaką częstotliwością?

Jak często powinno się serwisować klimatyzację? Oczywiście zależy to od sposobu jej użytkowania i środowiska, w którym znajduje się samo urządzenie. Jednak ze zdecydowanej większości zastosowań zaleca się wykonywać przegląd i czyszczenie co najmniej dwa razy w roku. Takie interwały przeglądów zapewniają użytkownikom pełen komfort użytkowania, bez obawy o przykre zapachy, chorobotwórcze pleśnie i grzyby oraz uniknięcie poważniejszych awarii. Najczęściej również wykonanie dwóch przeglądów rocznie jest warunkiem, by sam klimatyzator objęty był fabryczną gwarancją producenta.

Co obejmuje poprawnie wykonany serwis klimatyzacji Mokotów?

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszego serwisu klimatyzacji, to możesz mieć pewność, że przegląd i czyszczenie będą wykonane poprawnie, w sposób zgodny z zaleceniami producenta. Co to oznacza w praktyce? Na przykład każdorazowe dokładne oczyszczenie i zdezynfekowanie elementów przez które przepływa powietrze oraz tych miejsc, w których gromadzi się wilgoć, co mogłoby prowadzić do rozwoju pleśni i grzybów. Mowa tu chociażby, o filtrach, parowniku, skraplaczu czy ociekaczu. Ponadto za każdym razem kontrolujemy poziom czynnika chłodniczego, który przekłada się na wydajność urządzenia, a także przeglądamy najważniejsze elementy, aby wyłapać ewentualne nieprawidłowości i usterki, zanim przeobrażą się w coś większego. Dajemy Ci więc pewność, że po naszej wizycie Twoja klimatyzacja będzie gotowa do bezproblemowej pracy przez najbliższe pół roku, a Tobie pozostaje cieszyć się przyjemnym chłodem, ilekroć tego zapragniesz.

Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w miejscowościach:
Bemowo
Białołęka
Bielany
Centrum
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Łomianki
Marki
Mokotów
Nowy Dwór Mazowiecki
Ochota
Otwock
Piaseczno
Praga Południe
Praga Północ
Pruszków
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursynów
Warszawa
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Wołomin
Ząbki
Żoliborz
Żyrardów

Nie tylko serwisujemy klimatyzację, oferujemy również kompleksową usługę montażu klimatyzacji Warszawa Mokotów